Get Adobe Flash player

SER-Control / řízení a MF invertory

SER Elektronik & Schweißtechnik GmbH

Nabízíme zejména řídící jednotky série Mega, které byly speciálně vyvinuty pro technologii odporového svařování! Vyznačují se jednoduchou obsluhou, spolehlivostí a vysokou flexibilitou. Naším heslem je: ŘÍDIT, KONTROLOVAT, REGULOVAT, DOKUMENTOVAT s funkcí ZAJIŠŤOVÁNÍ KVALITY. Pomůžeme při řešení problémů a uvedení zařízení do provozu. Nabízíme široké spektrum řízení pro odporové svařovací technologie, středofrekvenční invertory do 1200 kVA, atd…
Naše silná stránka je integrace vlastností řízení jako dokumentace parametrů (proud, čas, dráha prolisovaní), protokoly, zabezpečení dat, analýzy, vyhodnocení do jednoho integrovaného a rozšiřitelného HW bloku, vč. možnosti integrovat kontrolní zařízení pro omezení zatížení sítě a zablokování stroje, přenosný měřicí a kontrolní přístroje, pneumatickou pozici cylindrů s kontrolní funkcí objektu..

Kontaktní email: SER@rockweld.cz

Ser_logo

 

Sdílet
  E-SHOP
  odkaz na E-SHOP

  Ve spolupráci s firmou KARL KOERSCHULTE GmbH, nabízíme více než 40.000 položek v oblasti spojovacího materiálu, nástroje různých velikostí a rozměrů, značek BOSCH, Metabo, Geko, Eisemann, FLEX, Makita, Gesipa, Eibenstock, Fein, FESTOOL, REMKO, STEINEL, ENDRESS, BERG & SCHMID, SÄGETECHNIK,..

  Stránky E-SHOPu jsou momentálně ve výstavbě, zboží Vám můžeme nabídnout formou tištěného katalogu nebo nabídky..

  Realizace & Webdesign © Petr Bíma

  Copyright © 2013. Všechna práva vyhrazena. All Rights Reserved.