Get Adobe Flash player

Dalex obchodní podmínky

Obchodně dodací podmínky divize DALEXCZECH.cz, společnosti

Odporové a laserové svařování s.r.o.:

Společnost ROCKWELD s.r.o., divise DALEXCZECH.cz (eMail: dalex@rockweld.cz ) s platností od 1.6.2012 přebírá v plném rozsahu obchodní a servisní činnost dceřiné společnosti DALEX Czech s.r.o. společnosti DALEX-Schweissmaschinen GmbH & Co.KG na území České a Slovenské republiky.

Společnost ROCKWELD s.r.o. divise DALEXCZECH.cz garantujeme obchodně dodací podmínky, identické jako přímý nákup od společnosti DALEX-Schweissmaschinen GmbH & Co.KG. Ceny uvedené v nabídkách i na konečné fakturaci, jsou oficiální katalogové ceny platné pro rok 2015.

Ceny zboží na vyúčtování jsou rozklíčované dle následujících kritérií a obsahují následující položky:

Katalogová cena v Eurech – dle platného ceníku DALEX-Schweissmaschinen GmbH & Co.KG pro rok 2015
Rohstoffzuschlag – u položek vyrobených z barevných a legovaných kovů 8-% příplatek za suroviny a barevné kovy EU (tzv. Rohstoffzuschlag 8 % z nákupní ceny)
Rabat / Sleva – množstevní slevu pro koncové uživatele, příp. prodejní rabat na zboží určené k dalšímu prodeji pro naše obchodní partnery na území ČR a SR
Poštovné / Balné – poměrovou část nákladů na dopravu v rámci EU, rozpočítanou k celkovému množství a ceně naskladněné zásilky do skladu v Liberci, plus lokální poštovné v rámci ČR příp. SR
Přefakturace přímých nákladů spedice – v případě přímé zásilky (výrobce-odběratel) budou náklady přefakturovány dle skutečné sumy na faktuře spol. DALEX-Schweissmaschinen GmbH & Co.KG
Daň z přidané hodnoty DPH – pro odběratele v rámci ČR 21 % DPH, pro odběratele z SR v rámci obchodu v EU osvobozeno od platby DPH

Účetní firma spol. ROCKWELD automaticky vystavuje u položek nad 100,-EURO zálohovou fakturu na částečné spolufinancování obchodních případů.

Měna fakturace – Na základě dohody s klientem vystavíme EUROvý nebo Korunový účet:

CZK:
-cena vyčíslena v EURech (viz. příloha faktury) resp. v CZK je v závěru uvedena v denním kursu ČNB (www.cnb.cz) k datu dodání zboží resp. DUZP v měně CZK.
-účet je veden v CZK, proveďte platbu výhradně v CZK.

Číslo účtu: KB a.s. 107-2632170277 / 0100
Kód banky: KOMBCZPPXXX
IBAN: CZ2501000001072632170277

EURO:
-cena vyčíslena v Eurech je v závěru přepočtena na CZK za účelem zákonné rekapitulace DPH.
-účet je veden v EURech, proveďte platbu výhradně v EURech.

Banka: Volksbank Löbau-Zittau eG
Číslo účtu (platební styk v rámci Německa): 4558935508 / 8559
IBAN: DE51 8559 0100 4558 9355 08
SWIFT: GENODEF1NGS

ROCKWELD s.r.o. divise DALEXCZECH.cz

Fakturace: Na skřivanech 406 • CZ-460 01 LIBEREC
IČO: 22794158, DIČ: CZ22794158

Sdílet
  E-SHOP
  odkaz na E-SHOP

  Ve spolupráci s firmou KARL KOERSCHULTE GmbH, nabízíme více než 40.000 položek v oblasti spojovacího materiálu, nástroje různých velikostí a rozměrů, značek BOSCH, Metabo, Geko, Eisemann, FLEX, Makita, Gesipa, Eibenstock, Fein, FESTOOL, REMKO, STEINEL, ENDRESS, BERG & SCHMID, SÄGETECHNIK,..

  Stránky E-SHOPu jsou momentálně ve výstavbě, zboží Vám můžeme nabídnout formou tištěného katalogu nebo nabídky..

  Realizace & Webdesign © Petr Bíma

  Copyright © 2013. Všechna práva vyhrazena. All Rights Reserved.