Get Adobe Flash player

chladici-jednotky

Společnost ROCKWELD-GROUP se zabývá odporovým a laserovým svařováním, včetně chlazení. V případě zájmu o zmíněné technologie pokračujte na stránku Projekty ROCKWELD-GROUP, kde jsou zastoupeny jednotlivý výrobci těchto technologií.

 

Chladicí jednotky

Chladicí jednotka je technické zařízení, určené pro chlazení. Dochází zde k odvodu tepla mimo chlazený prostor, k úmyslnému snižování teploty v uzavřeném prostoru. Chladicí jednotky jsou vhodné zejména pro:

 • odporové svařování
 • svařovací roboty
 • MIG / TIG
 • laserové svařování

Při svařování se přirozeně dosahuje velmi velkého množství tepla. V mnoha případech tato vysoká teplota je nežádoucí pro konečný produkt nebo správný provoz svařovacího stroje. Chladicí jednotky lze připojit přímo ke stroji,  zamezíme tím ucpání potrubí a poškození drahých komponentů způsobené vodním kamenem při použití vody ze sítě.

 

V případě že nejste zatím registrováni v naší klientské databázi a nedostáváte žádná obchodní sdělení, učiňte tak prosím formou formuláře:

https://rockweld.cz/kontakty/kontaktni-formular/

Sdílet
  E-SHOP
  odkaz na E-SHOP

  Ve spolupráci s firmou KARL KOERSCHULTE GmbH, nabízíme více než 40.000 položek v oblasti spojovacího materiálu, nástroje různých velikostí a rozměrů, značek BOSCH, Metabo, Geko, Eisemann, FLEX, Makita, Gesipa, Eibenstock, Fein, FESTOOL, REMKO, STEINEL, ENDRESS, BERG & SCHMID, SÄGETECHNIK,..

  Stránky E-SHOPu jsou momentálně ve výstavbě, zboží Vám můžeme nabídnout formou tištěného katalogu nebo nabídky..

  Realizace & Webdesign © Petr Bíma

  Copyright © 2013. Všechna práva vyhrazena. All Rights Reserved.