Get Adobe Flash player

usibor

Společnost ROCKWELD-GROUP se zabývá odporovým a laserovým svařováním, včetně chlazení. V případě zájmu o zmíněné technologie pokračujte na stránku Projekty ROCKWELD-GROUP, kde jsou zastoupeny jednotlivý výrobci těchto technologií.

 

Usibor

Svým složením patří Usibor mezi martenzitické oceli. Tyto oceli obsahují prvek bor v rozmezí 0,002 – 0,005%, proto tyto oceli hovorově nazýváme jako borové oceli. Jedná se o tepelně tvářené oceli, které jsou používány od devadesátých let dvacátého století. Své výborné vlastnosti získávají po tepelném zpracování tzv. kalení při lisování. Po lisování za vysokých teplot tyto oceli získají vysoké mechanické vlastnosti především pevnost, díky tomu lze dosáhnout úspor hmotnosti až 50% oproti standardním HSS ocelím.

 

Typické chemické složení:

C: max. 0,25%

Mn: max. 1,4%

Si: max.0,4%

B: max. 0,005%

 

Usibor® oceli jsou zvláště vhodné pro celou řadu konstrukčních částí, které vyžadují odolnost proti vniknutí do auta během havárie.

 

Hlavní použití je:

 • Přední a zadní nárazníkové nosníky;
 • Výztuže dveří;
 • Výztuže čelního skla;
 • Výztuhy sloupků B;
 • Podlahové a střešní výztuže;
 • Střešní příčníky a příčníky palubní desky.

5.1_2

 

V případě že nejste zatím registrováni v naší klientské databázi a nedostáváte žádná obchodní sdělení, učiňte tak prosím formou formuláře:

https://rockweld.cz/kontakty/kontaktni-formular/

Sdílet
  E-SHOP
  odkaz na E-SHOP

  Ve spolupráci s firmou KARL KOERSCHULTE GmbH, nabízíme více než 40.000 položek v oblasti spojovacího materiálu, nástroje různých velikostí a rozměrů, značek BOSCH, Metabo, Geko, Eisemann, FLEX, Makita, Gesipa, Eibenstock, Fein, FESTOOL, REMKO, STEINEL, ENDRESS, BERG & SCHMID, SÄGETECHNIK,..

  Stránky E-SHOPu jsou momentálně ve výstavbě, zboží Vám můžeme nabídnout formou tištěného katalogu nebo nabídky..

  Realizace & Webdesign © Petr Bíma

  Copyright © 2013. Všechna práva vyhrazena. All Rights Reserved.