Get Adobe Flash player

ROCKWELD-GROUP

Díky dlouhodobým vazbám na německé technologické lídry v oboru odporového a laserového svařování a intenzivní spolupráci se specialisovanými německými laboratořemi, konstrukčními kancelářemi a vývojovými centry, dlouhodobě přinášíme do českého a slovenského průmyslu a výroby kvalitní nejmodernější výrobní technologie, podporu výrobních procesů, zkušenosti, nápady a racionalizační postupy z oblasti převážně odporového a laserového svařování.

V zájmu o zefektivnění stávajících výrobních technologií Vám nabízíme spolupráci a naše zkušenosti na komplexním i dílčím postupu úpravy výroby, jejímž cílem je dosazení zvýšení kvality, úspory nákladů, zvýšení taktovacího času, zvýšení stability a opakovatelnosti výrobního procesu a v neposlední radě aplikace systému elektronické kontroly parametrů při sériové výrobě.

Komplexnost optimalizace počíná od bezplatné analýzy stávajících výrobních technologií a postupů, přes návrh potřebných úprav svařovaných dílů, výroby prototypů, otestování svařitelnosti v příslušné specialisované laboratoři a s tím související vyhodnocení kvality, pevnosti, stability a pohledovosti sváru, až po návrh konkrétního řešení, včetně dodávky technologického vybavení, přípravků, příp. automatizace, jeho uvedení do provozu a doladění procesu přímo ve Vašem výrobním závodě, včetně zaškolení zodpovědného personálu z oblasti technologie a obsluhy.

Souběžně s touto činností, v zájmu o zvýšení informovanosti a zprostředkování zkušeností z německé sériové výroby, se s našimi partnery zaměřujeme na pořádání tématických technologických WorkShopů v příslušných německých laboratořích, výrobních závodech a vývojových centrech, provádění specialisovaných školení přímo u zákazníka, distribuce a jazykové lokalizace příslušných norem, postupů a novinek z oboru formou mailingových kampaní. (k odběru mailingu se prosím přihlaste na odkazu https://rockweld.cz/kontakty/kontaktni-formular/)

ROCKWELD-GROUP lídři v oboru odporové a laserové svařování, řízení a kontrola procesu, chlazení, společnosti connTRONIC Prozess und Automatisierungstechnik GmbH, DALEX Schweißmaschinen GmbH & Co. KG, DELTATHERM Hirmer GmbH, IPG Laser GmbH, SER Elektronik & Schweißtechnik GmbH, AUGUST STRECKER GmbH & Co., WMA Schmidt & Bittner GmbH… Podpora a prodej produktů, dodávky technologií, technické poradenství a dodávky náhradních dílů vč. servisu zajišťuje společnost Odporové a laserové svařování s.r.o. s administrativním sídlem v Praze.

 

● Dodávky komplexních svařovacích pracovišť vč. QS monitoringu svařovacích parametrů (proud, tlak, dráha, aj.) a řízení komplexních výrobních procesů PLC SIEMENS ProfiBUS.
Optimalizace stávajících svařovacích procesů se zaměřením na racionalizaci, automatizaci a úsporu energie.
Odporové svařování – bodové, výstupkové (bradavkové), vícevýstupkové, švové, křížové, natupo, navařování matic, nákružků a čepů, atp.
Laserové svařování, implementace svařovacích zdrojů IPG, komplexní pracoviště vč. automatizace a řízení výrobních procesů.
● Dodávky vybavení renomovaných německých výrobců pro továrnu a dílnu, více než 40.000 položek vybavení pro dílnu v oblasti spojovacího materiálu, špičkové nástroje značek BOSCH, Metabo, Geko, Eisemann, FLEX, Makita, Gesipa, Eibenstock, Fein, FESTOOL, REMKO, STEINEL, ENDRESS, BERG & SCHMID, nástroje pro ty, kteří chtějí kupovat nářadí pouze jednou…
● Dodávky spotřebního materiálu a elektrod pro odporové svařování, speciální legované slitiny CuCrZr, CuCoNiBe, CuCrBe

Kontaktní email: office@rockweld.cz

RW_kolaz 3

Sdílet
  E-SHOP
  odkaz na E-SHOP

  Ve spolupráci s firmou KARL KOERSCHULTE GmbH, nabízíme více než 40.000 položek v oblasti spojovacího materiálu, nástroje různých velikostí a rozměrů, značek BOSCH, Metabo, Geko, Eisemann, FLEX, Makita, Gesipa, Eibenstock, Fein, FESTOOL, REMKO, STEINEL, ENDRESS, BERG & SCHMID, SÄGETECHNIK,..

  Stránky E-SHOPu jsou momentálně ve výstavbě, zboží Vám můžeme nabídnout formou tištěného katalogu nebo nabídky..

  Realizace & Webdesign © Petr Bíma

  Copyright © 2013. Všechna práva vyhrazena. All Rights Reserved.