Get Adobe Flash player

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné obchodní podmínky

 • do úplného uhrazení částky vč. DPH se zboží nestává majetkem kupujícího, fakturovaná částka musí být plně uhrazena, spol. Odporové a laserové svařování s.r.o. může až do termínu řádného vyrovnání platby odstoupit od prodeje zařízení, zařízení převzít zpět a na základě odborné expertízy soudního znalce v oboru fakturovat amortizaci zařízení kupujícímu.
 • naše spol. je oprávněna nárokovat penále z prodlení platby v částce 0,5 procenta denně z prodlené platby.
 • proti fakturované částce není možno započítávat dodatečné slevy, penále, vícenáklady, atp. Toto příslušenství je možno nárokovat, příp. dobropisovat naší spol. formou separátního obchodního případu.
 • záruční podmínky naší spol. se řídí záručními podmínkami výrobce zařízení. Na průmyslové zařízení provozované v jednosměnném provozu se vztahuje záruka 12 měsíců od uvedení do provozu a převzetí zákazníkem, na průmyslové zařízení nasazené ve 2-3 směnném provozu se vztahuje záruka individuální, dle obchodně dodacích podmínek výrobce.
 • faktura je vystavena v souladu se zákonem č. 235/2004 Sb. § 26 odst. 4.
 • závazný dodací termín je uveden až v potvrzení objednávky, po obdržení závazné objednávky od klienta a zadání stroje do výroby. Dodací termín uvedený v nabídce má pouze informativní charakter.
Sdílet
  E-SHOP
  odkaz na E-SHOP

  Ve spolupráci s firmou KARL KOERSCHULTE GmbH, nabízíme více než 40.000 položek v oblasti spojovacího materiálu, nástroje různých velikostí a rozměrů, značek BOSCH, Metabo, Geko, Eisemann, FLEX, Makita, Gesipa, Eibenstock, Fein, FESTOOL, REMKO, STEINEL, ENDRESS, BERG & SCHMID, SÄGETECHNIK,..

  Stránky E-SHOPu jsou momentálně ve výstavbě, zboží Vám můžeme nabídnout formou tištěného katalogu nebo nabídky..

  Realizace & Webdesign © Petr Bíma

  Copyright © 2013. Všechna práva vyhrazena. All Rights Reserved.