Get Adobe Flash player

navarovani-matic

Společnost ROCKWELD-GROUP se zabývá odporovým a laserovým svařováním, včetně chlazení. V případě zájmu o zmíněné technologie pokračujte na stránku Projekty ROCKWELD-GROUP, kde jsou zastoupeny jednotlivý výrobci těchto technologií.

 

Navařování matic

Kromě klasického svařování pro spojování různých dílů a polotovarů roste také počet aplikací pro navařování nových součástek, jejichž výsledkem je povrch odolný proti korozi, otěru, nárazu a opotřebení. Pomocí navařování se ukládá vrstva vhodného materiálu na levnější nebo houževnatější základní kov. Dále lze navařováním opravit opotřebovanou část např. lisovací formy, klikové hřídele, zápustky, kolejnic apod. a následně místo obrobit na požadovaný tvar a rozměr.

Novou progresivní a velmi produktivní metodou svařování je impulzní odporové svařování, která se rychle rozšiřuje hlavně v podmínkách hromadné výroby v podmínkách automobilového průmyslu při spojování čepů, svorníků a podobných součástí s tenkostěnnými díly, navařování matic nebo šroubů na výlisky z plechu apod. K hlavním výhodám dále patří:

 • zkrácení svařovacího cyklu a snížení spotřeby energie;
 • zmenšení tepelného ovlivnění okolí svaru, které je prakticky téměř bez pnutí a deformací;
 • přenos tepla na elektrody je minimální a nevyžaduje jejich chlazení.

 

V případě že nejste zatím registrováni v naší klientské databázi a nedostáváte žádná obchodní sdělení, učiňte tak prosím formou formuláře:

https://rockweld.cz/kontakty/kontaktni-formular/

Sdílet
  E-SHOP
  odkaz na E-SHOP

  Ve spolupráci s firmou KARL KOERSCHULTE GmbH, nabízíme více než 40.000 položek v oblasti spojovacího materiálu, nástroje různých velikostí a rozměrů, značek BOSCH, Metabo, Geko, Eisemann, FLEX, Makita, Gesipa, Eibenstock, Fein, FESTOOL, REMKO, STEINEL, ENDRESS, BERG & SCHMID, SÄGETECHNIK,..

  Stránky E-SHOPu jsou momentálně ve výstavbě, zboží Vám můžeme nabídnout formou tištěného katalogu nebo nabídky..

  Realizace & Webdesign © Petr Bíma

  Copyright © 2013. Všechna práva vyhrazena. All Rights Reserved.